Для проведення Дня Знань та Першого уроку

Бережемо природу – бережемо і Батьківщину свою! Методичні рекомендації для проведення Дня Знань та Першого уроку у 2019/2020 навчальному році / укладачі: Ю.В. Міцай,С.М. Пляка. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2019. – 100 с.
У виданні представлено методичні рекомендації для проведення Дня знань та Першого уроку в 2019/2020 році, що передбачають організацію урочистої та творчо-розвивальної частини свята.
Матеріали, що запропоновані для творчо-розвивальної частина свята, підпорядковані наскрізній змістовій лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» та спрямовані на формування в учнів соціальної активності та ціннісного ставлення до природи.
У виданні вміщено цікаві, активні, практично спрямовані форми роботи, що враховують вікові особливості учнів і допоможуть учителю змоделювати День знань та Перший урок.
Також представлено напрацювання, використання яких сприятиме успішному проведенню свята в облаштованому «зеленому класі», дослідницьких майданчиках, рекреаційних куточках, де діти із захопленням познайомляться з різноманіттям природи, долучаться до розв’язування задач із «живого задачника», проаналізують і порівняють зміни, що відбуваються з екосистемами на всіх рівнях – від рідного міста, села до планети Земля.
Видання адресовано керівникам закладів освіти, їхнім заступникам, педагогічним працівникам, методичним службам та батьківській громадськості.
Завантажити: https://cutt.ly/lyLXwBn 

Україна починається з тебе! Методичні рекомендації для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році / укладачі: Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.Г. Чернецька. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2018. – 108 с.
У виданні містяться розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку у 2018/2019 навчальному році. Подані матеріали різняться структурою та вибором методичних прийомів і форм роботи.
Методичні рекомендації адресовані керівникам закладів освіти, їх заступникам, педагогічним працівникам, методичним службам та батьківській громадськості, усім, хто зацікавлений у формуванні цінностей підростаючого покоління.
Завантажити: https://cutt.ly/UyLZ7Yy 





Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну. Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2017/2018 навчальному році / укладачі: Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.П. Третяк. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2017. – 156 с.
У виданні містяться розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році. Запропоновані матеріали спрямовані на поглиблення знань школярів про інтеграцію України до Європейського Союзу; формування в учнів європейських цінностей; розуміння основних принципів толерантності, міжкультурного діалогу та демократичних перетворень; формування громадянської ідентичності у співдружності європейських народів.
Вирішенню актуальної проблеми формування у школярів європейських цінностей сприяють інтерактивні вправи, веб-подорожі, екскурсії, інтелектуальні ігри тощо, розроблені педагогічними працівниками навчальних закладів області.
З метою ефективного використання потенціалу навчальних предметів для моделювання Першого уроку у виданні подано низку розробок на прикладі предметів природничо-математичного циклу.
Методичні рекомендації адресовані керівникам навчальних закладів, їх заступникам, класним керівникам, учителям, бібліотекарям, керівникам гуртків, працівникам методичних служб, учнівській молоді та батьківській громадськості, усім, хто цікавиться питаннями виховання учнівської молоді.
Завантажити: https://cutt.ly/HyLZ39s 

Щоб у серці жила Батьківщина (до 25-ї річниці незалежності України). Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2016/2017 навчальному році / укладачі: Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, Л.А. Гайда, Н.І. Дяченко, О.П. Третяк. – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2016. – 112 с.
Видання містить методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2016/2017 навчальному році на тему «Щоб у серці жила Батьківщина»  (до 25-ї річниці незалежності України), метою якого є поглиблення знань учнів з історії України та процесів державотворення, усвідомлення важливості та цінності ідеї власної державності.
Також подано історико-краєзнавчий матеріал для проведення виховних годин, запропоновано огляд сучасних книг українських письменників для дітей, представлено орієнтовні розробки уроків і позакласних заходів, що різняться структурою та вибором методичних прийомів і форм роботи.
Для ефективної організації Першого уроку у виданні є низка додатків, зокрема: орієнтовані завдання та запитання для учнів 1-4-х класів; тексти для читання в початкових класах; рекомендований перелік документальних фільмів, присвячених подіям українського державотворення.
Методичні рекомендації адресовані керівникам навчальних закладів, їх заступникам, класним керівникам, учителям, бібліотекарям, керівникам гуртків, працівникам методичних служб, учнівській молоді та батьківській громадськості, усім, хто цікавиться питаннями виховання учнівської молоді.
Завантажити: https://cutt.ly/6yLZ9aQ 

Ми – нація єдина! Методичні рекомендації для проведення Першого уроку в 2015/2016 навчальному році: [методичні рекомендації] / Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.П. Третяк, Л.А. Гайда – Кіровоград: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2015. – 40 с.
Запропоновані методичні рекомендації допоможуть у проведенні Першого уроку в 2015/2016 навчальному році з національно-патріотичного виховання. Основною ідеєю уроку є розвиток української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства та єдності української нації.
Для ефективної організації Першого уроку, оптимального вибору методичних прийомів і форм роботи, у виданні розміщено низку додатків, зокрема: нормативно-правове і методичне забезпечення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді; орієнтовний каталог видань наукової, науково-популярної, художньої літератури національно-патріотичного спрямування, яку видано впродовж 2013-2015 рр.; перелік документально-публіцистичних фільмів та тематичних відеороликів, присвячених Революції Гідності, Героям Небесної Сотні, бойовим діям на Сході країни; інформацію про волонтерів та громадські організації, які надають допомогу учасникам АТО.
Посібник адресований педагогам, працівникам методичних служб, керівникам гуртків, учнівській молоді та батьківській громадськості, усім, хто прагне до стабільності, миру і злагоди в Україні.
Завантажити: https://cutt.ly/dyLZ1jD 

Україна – єдина країна. Розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку у 2014/2015 навчальному році: [методичний посібник] / укладачі: Ю.В. Міцай, С.М. Пляка, О.П. Третяк, О.В. Ревнивцева. – Кіровоград: ФО-П Александрова М.В., 2014. – 172 с.
Методичний посібник містить методичні рекомендації для проведення в навчальних закладах області Першого уроку у 2014/2015 навчальному році на тему «Україна – єдина країна». Запропоновані матеріали спрямовані на формування у школярів української громадянської ідентичності шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до Законів України, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства.
У збірнику також подано орієнтовні розробки уроків та позакласних заходів. Вони різняться структурою та вибором методичних прийомів і форм роботи, що дозволить педагогам познайомитись з різною інтерпретацією загального підходу до виховання громадянина-патріота.
Посібник адресований педагогам, працівникам методичних служб, керівникам гуртків, учнівській молоді та батьківській громадськості, усім, хто прагне до стабільності, миру і злагоди в Україні.
Завантажити: https://cutt.ly/KyLZNk6 

Кіровоградщині – 75. Розробки уроків і позакласних заходів для проведення Першого уроку в 2013/2014 навчальному році: [методичний посібник] / Укладачі: Ю.В. Міцай, Ю.С. Митрофаненко, С.М. Пляка, Н.С. Черткова. – Кіровоград, 2013. – 248 с.
Методичний посібник містить матеріали досліджень сторінок історії Кіровоградщини: заселення та формування території області, особливості її територіально-адміністративного устрою. Вагомою складовою видання є розробки уроків та позакласних заходів для проведення Першого уроку в 2013/2014 навчальному році, присвяченого 75-й річниці утворення Кіровоградської області. Тематика та зміст запронованих матеріалів різняться структурою, вибором методичних прийомів і форм роботи. Їх зміст зорієнтований на пізнання історії рідного краю, розвиток почуття регіонального патріотизму.
Посібник адресований педагогам, працівникам методичних служб, краєзнавцям і музеєзнавцям, керівникам гуртків, учнівській молоді та батьківській громадськості, усім, хто зацікавлений у популяризації регіональної історії в освітніх закладах області.
Завантажити: https://cutt.ly/yyLZLjf

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...