06 лютого 2020

10-класників запрошують на конкурс "Моя кар’єра в Україні"

Найвмотивованих учасників запросять на регіональні зустрічі з керівниками місцевих компаній.
Учнів 10-х класів шкіл України запрошують взяти участь у п’ятому Всеукраїнському конкурсі «Моя кар’єра в Україні». Прийом заявок триває до 10 лютого 2020 року.

Для участі в конкурсі школярам необхідно заповнити електронну форму, у якій необхідно зазначити улюблену професію, успішних людей у цій сфері та поставити запитання до них.

Обов’язковою умовою участі у конкурсі також є есе про кар’єру мрії та мотивацію участі в конкурсі.

Найвмотивованіших учасників буде запрошено на регіональні зустрічі в одному із шести міст України. Вони відбуватимуться у Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі, де школярі дізнаються про те, як втілити кар’єрні плани та зможуть зустрітись із керівниками місцевих компаній.

Фінал проекту відбудеться у Києві 28-29 травня 2020 року. Фіналісти регіональних відборів матимуть змогу познайомитись та провести день із відомими людьми.

З питань щодо участі у конкурсі необхідно звертатись до координатора проекту: info@careerhub.in.ua, тел. (044) 292 0248 або (093) 835 6228.

Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» реалізується CSR Ukraine, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури, молоді та спорту України.


Джерело: Osvita.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!