03 червня 2020

#ЩастиНаЗНО — стартував флешмоб у підтримку випускників

В Україні запустили щорічний флешмоб #ЩастиНаЗНО, він триватиме з червня по 17 липня. Ідея - підтримати випускників під час Зовнішнього Незалежного Оцінювання.
Випускники середньої школи щороку перебувають під особливою напругою, відчувають стрес та страх перед іспитами. А цьогоріч додались ще й особливі умови у зв’язку з карантинними та протиепідеміологічними заходами. Ні традиційного останнього дзвоника, ні випускних, а на ЗНО - доведеться сидіти в масках.

Щоб підтримати молодь, потрібно:

1. Зняти коротке відео чи фото з зображенням хештегу #ЩастиНаЗНО.

2. Сказати кілька слів підтримки

3. Опублікувати у соціальних мережах з хештегом #ЩастиНаЗНО.

Завдяки хештегу випускники з усієї України побачать ваш заклик.

Минулого року акція зацікавила Міністерство освіти і науки, тож слова підтримки лунали й від його очільниці. Флешмоб захопив не тільки освітян, а й телеведучих, і навіть пожежників. Мільйони випускників відчули підтримку та захоплення.

Організовує флешмоб «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»», яка також є організатором проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...