31 липня 2020

Відтворили всесвітні архітектурні пам’ятки в первісному вигляді: фото

За допомогою цифрових технологій архітектори відтворили первісний вигляд пам’яток, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Важко повірити, що ці неймовірні споруди були зроблені в дотехнологічну епоху!

Історичні будівлі знаходяться під постійною загрозою руйнування. ЮНЕСКО намагається захистити ці будівлі. На сьогодні у списку об’єктів всесвітньої спадщини, які під загрозою зникнення, — 53 пам’ятки.


Реконструювати їх вдалося лише в цифровому вимірі. Щоб отримати повне розуміння того, якими дивними та красивими раніше були ці будівлі, провели безліч досліджень і опублікували перші результати на budgetdirect.com.au перейдіть за посиланням https://osvitoria.media/news/vidtvoryly-vsesvitni-arhitekturni-pam-yatky-u-pervisnomu-vyglyadi-foto/.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...