08 грудня 2022

Розвиток професійних компетентностей заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти

У період з 12 по 16 грудня 2022 року відбудеться навчання за програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти» (керівник навчання – Антоніна Кендюхова, керівник групи – Сергій Пляка). Навчання буде здійснюватися у форматі онлайн.


Початок занять щодня о 8:30 на платформі для проведення відеоконференцій Google Meet https://meet.google.com/nhw-hgbx-aax.

Окрім лекційно-практичних занять, наприкінці навчання 15.12 відбудеться конференція з обміну досвідом і захист випускних робіт (індивідуальних чи колективних проєктів) здобувачів освіти.

З метою інформаційної підтримки освітнього процесу створено спеціальний Інтернет-ресурс https://sites.google.com/koippo.in.ua/ppkzvr2022/ із навчально-методичними матеріалами та розміщено анкети-опитувальники.

Увага! Для ефективної роботи в умовах аварійних відключень здобувачам освіти, які навчаються за програмою підвищення кваліфікації, необхідно мати власний обліковий запис Google.

ВАЖЛИВО!

У випадку якщо до початку навчальних занять або під час їх проведення лунатиме сигнал «Повітряна тривога», учасники освітнього процесу мають перервати навчання та перейти у найближчі укриття для захисту життя та здоров’я. Після оголошення відбою повітряної тривоги здобувачі освіти повертаються до навчання згідно розкладу занять.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!