01 грудня 2022

Щодо проведення ІІ етапу дослідження стану розвитку позашкільної освіти

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 15.11.2022 р. № 21/08-169 інформуємо, що у період з 05 по 07 грудня 2022 року проводитиметься ІІ етап дослідження стану розвитку позашкільної освіти.


На ІІ етапі в опитуванні візьмуть участь керівники об’єднаних територіальних громад, керівники закладів позашкільної освіти, керівники гуртків та інших творчих об’єднань, батьки вихованців/учнів/слухачів закладів позашкільної освіти, вихованці/учні/слухачі підліткового віку закладів позашкільної освіти. 

Метод проведення дослідження – онлайн-опитування з використанням Google-Форм: 
  • опитування для керівників ОТГ знаходиться за покликанням https://cutt.ly/RNg6XbN;
  • опитування для керівників закладів позашкільної освіти знаходиться за покликанням https://cutt.ly/9NheQeG;
  • опитування для керівників гуртків та інших творчих об’єднань знаходиться за покликанням https://cutt.ly/LNheziA
  • опитування для батьків вихованців/учнів/слухачів закладів позашкільної освіти знаходиться за покликанням https://cutt.ly/hNheSoG
  • опитування для вихованців/учнів/слухачів закладів позашкільної освіти знаходиться за покликанням https://cutt.ly/5NheYbq
Звертаємо увагу, що регіональними координаторами дослідження заплановано онлайн-консультацію для учасників опитування за покликанням https://meet.google.com/wtw-ubgb-msk для узгодження організаційних моментів; дата і час проведення консультації: 05 грудня 2022 року о 13:00.

У випадку повітряної тривоги, відсутності електропостачання чи інших небезпек воєнного часу, дату і час проведення консультації буде повідомлено на блозі науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!