05 березня 2022

Як розмовляти з росіянами: пам’ятка для українців

Українцям необхідно пробити стіну нерозуміння та сліпої віри в те, що росіяни чують і бачать з телеекранів


Українців та громадян інших держав закликали не піддаватись на фейки, маніпуляції, здогадки та не вірити неперевіреній інформації.

Про це йдеться у зверненні пресслужби Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти до українців.

У Держагентстві наголосили, що людей атакують не тільки танки, літаки та ракети, а й брехлива інформація, яка влучає не в будинки, а в серця та розум людей і хоче посіяти паніку й піддати сумніву силу ЗСУ.

«Ми з вами знаємо правду, бо ми бачимо її на власні очі. Народ же держави-агресора сліпо вірить тому, чим годує його російська пропаганда. Вони не реагують на слова рідних, близьких та відомих людей, які зараз перебувають в Україні. Вони думають, що знають краще, що відбувається тут у нас. Але це не так, бо в нас є докази, аргументи та достовірна інформація», – підкреслили в Держагентстві.

Українців закликають використовувати матеріали при розмовах з росіянами, відправляти їм посилання, які є в цьому документі, та говорити з ними.

«Ми маємо пробити цей фронт! Пробити цю стіну нерозуміння та сліпої віри в те, що вони чують і бачать з телеекранів. Разом ми сила, і ми це доводимо кожного дня! Слава Україні! За нами перемога!» – закликали у Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!