17 березня 2022

Як уникнути поширення інфекційних хвороб у місцях перебування переселенців і біженців

Війна в рази збільшила кількість внутрішніх переміщень. Багато хто зараз живе або проводить час в спеціально облаштованих місцях для перебування переселенців/біженців. Велике скупчення люей у вагонах поїздів та в місцях для ночівлі, відсутність сталого доступу до проточної води і засобів гігієни можуть загрожувати поширенням інфекційних хвороб. 

Запобігти цьому можна завдяки застосуванню адекватних засобів профілактики. Серед них: забезпечення постійного водопостачання, належних санітарно-гігієнічних умов та доступу до медичних послуг. 

Міністерство охорони здоров'я підготувало інформаційну пам'ятку про те:

◾як уникнути поширення інфекційних захворювань, якщо ви перебуваєте у тимчасовому притулку;
◾на що потрібно звернути увагу під час облаштування безпечного місця для притулку.

Пам'ятайте, що усі, хто має симптоми гострих респіраторних або інших захворювань (гарячка, ломота в тілі, діарея тощо), мають бути ізольовані в окремому приміщенні. Їм має бути надана медична допомога.

Більше детальної інформації про те, як запобігти поширенню інфекційних хвороб за посиланням➡ https://bit.ly/3MMud2e


Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...