28 травня 2020

ХПІ запускає новий онлайн-курс для школярів зі стартапів

НТУ «ХПІ» запрошує учнів 9-11 класів на курс з основ запуску власного стартапу «StartUp_Camp: шлях до мрії». Освітній онлайн-курс реалізується спільно з платформою «На урок» і триватиме з 3-го по 26-е червня 2020 року. Він спрямований на розширення знань школярів про основи підприємництва, стартапи, їхню екосистему і реалізацію. Проєкт складається з кількох етапів — серії онлайн-курсів, роботи з менторами і створення власного стартапу, онлайн-захисту робіт на Pitch day. Спікерами та менторами проєкту будуть представники НТУ «ХПІ», а також запрошені експерти, активні учасники стартап-руху в Україні. Заняття — безкоштовні.

Протягом онлайн-курсу експерти проєкту ознайомлять учасників з основами фінансової грамотності, командною грою, важливими складовими, що необхідні для створення стартапу, інструментами, які будуть корисні для реалізації будь-якого проєкту або бізнесу, покажуть, як їх можна застосовувати в житті.

Реєстрація для участі в проєкті за посиланням: https://bit.ly/StartUpCamp2020

Більш детальна інформація за посиланням: https://pedpresa.ua/202395-hpi-zapuskaye-novyj-onlajn-kurs-dlya-shkolyariv-zi-startapiv.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!