27 травня 2020

Українські школярі та студенти можуть долучитися до світової ініціативи Climate Action Project

Розпочався прийом заявок на Climate Action Project. У жовтні 2020 вчителі, учні та студенти з 6 континентів вчетверте зможуть разом попрацювати над різноманітними екологічними проєктами. Зокрема,  500 тисяч учасників зі ста країн одночасно будуть висаджувати дерева, а також відправлять свої малюнки на Марс.

Загалом, упродовж 6 тижнів вчителі, діти та молодь вивчатимуть причини й наслідки зміни клімату та проведуть різноманітні заходи, щоб допомогти розв’язати проблеми.

Цього року планують 3 захопливі активності:
  • #PlantED: глобальне висаджування дерев
  • #Mission2Mars: малюнки та меседжі учнів та студентів будуть відіслані на Марс завдяки нашій співпраці з NASA
  • #7point5: Щотижня робитимуть щось хороше. 

Вчителі стануть частиною глобальної спільноти та отримають відзнаки (баджі) та сертифікат.

Climate Action підтримує Далай-лама, ООН, Всесвітній фонд дикої природи (WWF), доктор Джейн Гудолл та світові лідерами. За минулі роки проєкт висвітлювали ЗМІ у 45 країнах, в тому числі National Geographic, BBC та CNN.

6 тижнів, у жовтні 2020

Протягом 6 тижнів учні/студенти (від 6 до 22 років) будуть досліджувати, проводити мозковий штурм, обговорювати, творити, весело проводити час, налагодити зв’язок з іншими учасниками проєкту, презентувати свої знахідки та ділитися ними через щотижневі відео.

Розвиток навичок майбутнього

Проєкт має на меті розвиток таких важливих навичок, як креативність, емпатія, вирішення проблем реального світу, співпраця та критичне мислення.

Синхронне та асинхронне навчання

Навчання стає більш автентичним завдяки перегляду підготовлених однолітками відео. Протягом останнього тижня відбуватиметься живе онлайн спілкування зі всесвітньо відомими експертами, які ділитимуться своїми знаннями та досвідом під час вебінарів.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!