29 травня 2020

Українка створила першу в Україні книжку-розмальовку про коронавірус

Письменниця Галина Буділова створила першу в Україні та п’яту у світі розмальовку «Робі та Злюка в короні», яка може полегшити життя батькам.

Це 10 книга письменниці. Її переклад англійською розповсюджують безкоштовно. Розмальовка стала частиною гуманітарного проєкту в Білорусі: її там також переклали, надрукували та поширюють у садочках та школах.

Письменниця каже, що обрала формат розмальовки, бо хотіла дати батькам можливість трохи відпочити, поки дитина зайнята своїми справами. Книжка для дітей віком від 3 до 7 років допоможе правильно подати інформацію про те, що зараз відбувається.

Головні герої — братик та сестричка Мія і Платон. Вони вже третій тиждень сидять вдома на карантині: переграли в усі ігри, перевернули весь дім догори дригом. Мама пропонує їм прибрати весь цей розгардіяш і обіцяє за це сюрприз — коробку зі старими іграшками.

Діти починають дивитися, що там лежить і знаходять робота-лікаря Робі. Хоч він і довго пролежав на балконі, але часу не втрачав, підключився до вай-фаю і займався самоосвітою (сміється). Малюки починають у нього запитувати: «То ти знаєш, що таке карантин? Чому ми не ходимо до садочка? Та навіщо нам мити руки?» І він їм все розповідає.
«Моя книжка — не тільки про коронавірус, а взагалі про розуміння того, як працює природа. Вона допомагає дитині усвідомити: пандемія — не катастрофа, а життя як воно є. Треба просто знати правила та розуміти, що кожен з нас може зробити, щоби покращити ситуацію. Коли маєш контроль над тим, що відбувається — це знижує рівень тривожності», — пояснила авторка.
Української версії у вільному доступі поки немає, але можна безкоштовно завантажити англійський варіант.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!