21 квітня 2022

В Україні запустили культурний онлайн-проєкт для всієї родини

В Україні запустили новий культурний онлайн-проєкт «Казкова Україна» для відновлення пізнавальної та творчої діяльності дітей і їх батьків.

Проєкт, що складається з 6 безкоштовних онлайн-зустрічей, має на меті розповісти про українську культуру та творчість.

Культурні вебінари в рамках проєкту «Казкова країна» будуть доступні усім охочим безкоштовно та будуть цікаві незалежно від віку.


У межах зустрічей українські письменники, режисери та журналісти розкажуть, звідки взялися казки, оповідання та байки, познайомлять слухачів із українською міфологією та пояснять, що спільного між українськими героями та месниками з фільмів Marvel.

Також діти зможуть навчитися самостійно створювати комікси.

Розклад онлайн-зустрічей для українських родин:
  • 19 квітня: «Українська міфологія крутіша за Marvel». Письменник Нік Лисицький розповість, чому українська міфологія – одна з найбагатших і найцікавіших у світі.
  • 26 квітня: «Казки про казку». Кандидатка філологічних наук Тетяна Синьок розповідатиме про походження казок.
  • 3 травня: «Шлях героя: пишемо чарівні казки». Разом із Юлією Конопляною слухачі проаналізують шлях героя та придумають власну казку.
  • 10 травня: «Комікси та історії». Сценарист і художник Тарас Фролов навчить створювати справжні комікси.
  • 17 травня: «Від малюнка до справжнісінького мультика». Режисерка Світлана Магда пояснить, як створюється анімація та чим українські мультики відрізняються від Disney.
  • 24 травня: «Як герої мультфільмів отримують свій голос?». Тетяна Касьян, письменниця та журналістка, розповість, як оживити персонажа голосом.
Долучитись до кожної зустрічі можна за єдиним посиланням. Початок кожної з цих зустрічей о 18:00.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...