08 квітня 2022

В Україні запрацював чат-бот психологічної підтримки “Друг”

В Україні з’явився чат-бот у телеграмі “Друг. Перша допомога”, який може оперативно надати психологічну допомогу у стресовій ситуації.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Бот першої психологічної допомоги створений на основі сучасних протоколів і науково доведених досліджень. Розробники кажуть, “Друг” стане в пригоді, якщо стресова ситуація відбулася нещодавно, а можливості поспілкуватися із фахівцем немає.

Чат-бот ставить запитання, підтримує, за потреби пропонує вправи на заспокоєння і пояснює, як впоратися зі стресовою ситуацією. До того ж “Друг” може переадресувати вас на платформу “Розкажи мені”, щоби проконсультуватися зі спеціалістом.

Також МОН разом із психологами запустили Telegram-канал.

А Національна психологічна асоціація України пропонує допомогу всім, хто переживає паніку, тривогу та постійний стрес під час військових дій.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...