07 квітня 2020

Під час карантину Amazon відкрив безкоштовний доступ до дитячих аудіокниг

Інтернет-сервіс Amazon відкрив безкоштовний доступ до дитячих аудіокниг, щоб школярі могли з користю проводити час на карантині. Про це повідомляють на сайті компанії.


Доступні аудіокниги англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською та китайською. Неймовірний інструмент і для батьків, щоб покращити англійську своїх дітей, і для вчителів іноземних мов, які можуть використати аудіо на дистанційних уроках чи для домашніх завдань.

«Поки школи закриті, ми відкриті. Починаючи із сьогоднішнього дня, діти можуть слухати неймовірну колекцію історій шістьма різними мовами. Книги допоможуть їм продовжувати мріяти, вчитися і просто бути дітьми», – пишуть на сайті компанії.

Зокрема, доступні книги для найменших читачів, для тих, хто володіє мовою на середньому рівні, для підлітків, класика та народні казки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...