20 квітня 2020

Коронавірус: Як поєднати роботу з дому і хоумскулінг? Правила виживання

За статистикою, якщо у вас є діти, ви працюєте продуктивніше, єдиний виняток, коли вони весь час поруч. Як влаштувати свій робочий день з дому, коли школи зачинені — дослідили в BBC.

«Як і багато дітей у світі, моя семирічна донька Анаїс і чотирирічний син Тео не відвідують школу через карантин.

Але заняття не скасовані. Уроки проходять у форматі щоденних відеоконференцій з викладачами, які батьки мають налаштувати, а ще роздрукувати завдання і мотивувати учнів до навчання у незвичних обставинах», — пише Аліна Дізік.

За новим графіком

У повній хаті дітей та батьків, які відчайдушно намагаються працювати, очікування мають бути реалістичними.

«Потрібно розмовляти одне з одним та встановити межі», — пояснює Тоня Далтон, консультант з питань продуктивності праці Північної Кароліни.

Коли діти добре знають графік роботи батьків, їм легше усвідомити, що в певний момент дорослі поза доступом.

По черзі з чоловіком

Домашні обов’язки і їх розподіл під час карантину, вочевидь, зміняться. Дорослим доводиться адаптуватися до роботи з дому, комусь вперше, що пов’язано зі стресом та технічними труднощами.

Один із варіантів — створити вікна для продуктивної праці. Якщо працюють обидва батьки, треба розділити час на блоки, під час яких один з батьків матиме змогу повністю сфокусуватися на роботі.

Це дозволить кожному виконати важливе завдання і зберегти нервову систему.

Насолоджуйтесь

Спробуйте винести найкраще із ситуації. Чимало досліджень свідчать про позитивний зв’язок між задоволенням від життя та продуктивністю.

Якщо придивитися, карантин має і чимало плюсів. Ви можете займатися йогою онлайн разом із дитиною, пограти в хованки посеред робочого дня або зайвий раз обійняти свого малюка.

«Дорослі, які працюють повний день, отримали унікальну можливість провести більше часу зі своїми дітьми, крім того цей час також мине», — додає Хаїс.

Повний матеріал читайте за посиланням.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...