06 квітня 2020

Онлайнпроєкт «Літкур’єр: читання уголос» продовжено

Усією командою ми щиро вірили, що читання Любки Дереша стануть фінальними у нашому проєкті. Сподівались, що у квітні щасливі та здорові повернемось до звичного ритму життя. Проте карантинні заходи продовжено до 24 квітня і BookForum не може залишити вас без якісної літератури.


Онлайнпроєкт «Літкур’єр: читання уголос» від BookForum допоможе усім почуватися причетними і бути присутніми – без порушення правил карантину! –  у реальному часі у режимі трансляцій на найсправжніших масових заходах – літературних читаннях з найвідомішими українськими авторами та авторками. 

У квітні будемо насолоджуватись поезією Галини Крук та Катерини Калитко, познайомимось ближче із кінорежисеркою Іриною Цілик, читатимемо прозу Наталки Сняданко, слухатимемо історії про мандри та книги від Макса Кідрука, святкуватимемо день народження літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» з Юрієм Андруховичем та Олександром Ірванцем, послухаємо есеї від Олександра Михеда, дізнаємось декілька секретів про нову книгу Володимира Арєнєва, а завершить карантинні читання поетка Маріанна Кіяновська.

Розпочне новий сезон «Літкур’єру» Любко Дереш 2 квітня. Читання проходитимуть о 20:30 на сторінці Форуму видавців у Facebook. Повний розклад трансляцій:


Традиційно за день до читань у коментарях під постами-анонсами усі охочі зможуть залишити запитання автору/авторці, на які він/вона відповідатимуть під час трансляції.

Плануйте свої літературно-карантинні вечори й проводьте їх з улюбленими авторами! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...