29 квітня 2020

Тінейджери проти коронавірусу: оголосили конкурс для протидії

Підлітки, яким від 13 до 18 років, можуть зняти соціальний ролик, провести наукове дослідження або навіть представити ідею технічної чи ІТ-розробки та виграти 10 тисяч гривень. Усе задля того, щоб стати на заваді поширенню коронавірусу.

Конкурс «Teenagers vs COVID-19» вирішила організувати команда підлітків UkrTeenScience спільно з фондом «Відродження».

Потрібно створити проєкт задля подолання чи мінімізації негативних наслідків пандемії коронавірусу. Це може бути соціальний, науковий чи раціоналізаторський проєкт. Будуть оцінювати актуальність і креативний підхід. Дедлайн: до 25 травня 2020 року. Заявку можна подати за посиланням.

Кожен фіналіст отримає приємні подарунки. За перше місце в кожній з категорій — приз у розмірі 2000 гривень, за друге місце – 1000 гривень і за третє місце – 500 гривень.

Соціальний проєкт

Необхідно зробити відео тривалістю до 90 секунд, що продемонструє важливість боротьби з пандемією та/або заходи особистого захисту в креативній формі.

Науковий проєкт

Для заочного оцінювання необхідно надати тези дослідження з галузей біології, екології, хімії, фізики, що сприятимуть подоланню пандемії чи її наслідків. Для ілюстрації конкретних даних можна використовувати малюнки, графіки та діаграми. Розмір роботи — не більш ніж 5 сторінок.

У відеопрезентації (до 3 хвилин) продемонструвати основні результати наданого вами дослідження.

Раціоналізаторський проєкт

Представити ідею технічної доробки, IT-розробки, пристрою або готові продукти, що стануть на заваді поширенню коронавірусу на відео тривалістю до 3 хвилин.

Переможців визначать на початку червня. Деталі — за посиланням.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні колеги! Це стара вкрсія сайту.

 Щоб потрапити на нову версію сайту, перейдіть за покликанням: ХОДІМО!