08 квітня 2020

National Geographic запустив онлайн-платформу з освітнім контентом для дітей

National Geographic запустив безкоштовну онлайн-платформу з освітнім контентом про природу і тварин. Відеоуроки, фільми, статті та інші записи вчителі та батьки можуть використати для домашнього навчання дітей. Ресурс NatGeo@Home доступний англійською мовою, і він не тільки навчає, а й розважає.


Контент призначений для дітей від дошкільного віку до старших класів. Є категорії: читання, перегляд, уроки, ігри, розваги тощо, повідомляє TechCrunch.


На сайті є спеціальний стрімінговий розділ під назвою «Кабінет дослідника», в якому по буднях будуть проходити відеоефіри з екологами, зоовченими, режисерами документальних фільмів про природу, океанологами та іншими експертами. Початок стрімів — 14:00 EDT або 21:00 за київським часом.

У розділі «Animal LOL» є багато коротких кумедних відео про те, що думають тварини. Наприклад, в цьому хвилинному епізоді можна побачити, як королівський пінгвінчик впорався би з першим днем ​​повернення до школи (якщо би пінгвіни ходили в школу). Можна вмикати англійські субтитри.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Запрошуємо на новий сайт науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища

Шановні колеги! Звертаємо увагу, що у 2023 році створено науково-методичну лабораторію виховної роботи, фізичної культури та безпечного осв...